Voorbereiding U13

VERSIE 25/06
aanpassingen na deze datum in ROOD.
update 03/07 - update 07/07 - update 21/07 - update 28/07 - update 05/08 - update 08/08 - update 23/08

  U13A Youth (IP) U13B Youth (IP) U13C Youth (G) U13A SV (P) U13B SV (G)
  Nico L. Ali A. Stefan T. Jan F. Rudi B.
ma 25 juli 2022          
di 26 juli 2022 START - 18:30   (M) START - 18:30   (M) START - 18:30   (M) START - 18:30   (M) START - 18:30   (M)
wo 27 juli 2022     START - 11:15   (M)    
do 28 juli 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
vr 29 juli 2022     TR - 11:15   (M)    
za 30 juli 2022 BY - SV
10:00
  BY - SV
10:00
 
zo 31 juli 2022          
ma 1 augustus 2022          
di 2 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
wo 3 augustus 2022     TR - 11:15   (M)    
do 4 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
vr 5 augustus 2022     TR - 11:15   (M)    
za 6 augustus 2022 KVK Wellen - BY
15:30
KVK Wellen - NY
15:30
  SV - Genk VV
10:30   (M-1)
 
zo 7 augustus 2022         SV - KVK Wellen
10:00   (M-1)
ma 8 augustus 2022          
di 9 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
wo 10 augustus 2022 BY - RC Hades   (1x)
18:00   (Eigenbilzen)
TR - 11:15   (M)    
do 11 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
vr 12 augustus 2022 Tornooi
St. Elen
Tornooi
St. Elen (+SV)
  Tornooi
St. Elen (+BY)
za 13 augustus 2022 BY - Zepp.-Brustem
10:00   (B-1)
BY - Zepp.-Brustem
10:00   (B-1)
  SV - Torpedo Hasselt
13:30   (M-1)
 
zo 14 augustus 2022          
ma 15 augustus 2022          
di 16 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)   TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
wo 17 augustus 2022     TR - 11:15   (M) TT - 19:30   (M)  
do 18 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)   TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
vr 19 augustus 2022     TR - 11:15   (M)    
za 20 augustus 2022 BY - Esperanza Pelt
10:00   (B-1)
BY - Esperanza Pelt
10:00   (B-1)
  Eendr. Termien - SV
10:30   (o.v.)
 
zo 21 augustus 2022     Tornooi
Velm VV (+SV)
  Tornooi
Velm VV (+BY)
ma 22 augustus 2022          
di 23 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)   TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
wo 24 augustus 2022     TR - 11:15   (M) TT - 19:30   (M)  
do 25 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)   TR - 18:30   (M) Tornooi
KMR Biesen
vr 26 augustus 2022     TR - 11:15   (M)    
za 27 augustus 2022   E. M'Mechelen - BY
12:00
BY - E. M'Mechelen
10:00   (B-1)
SV - Bregel Sp.
10:00   (M-1)
Tornooi
Sp. Kolmont
zo 28 augustus 2022 Tornooi
Lyra-Lierse
       
ma 29 augustus 2022          
di 30 augustus 2022 TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)   TR - 18:30   (M) TR - 18:30   (M)
wo 31 augustus 2022 BY - Thes Sp. Tessenderlo
19:15   (W-1)
TR - 11:15   (M) TT - 19:30   (M)  
do 1 september 2022          
vr 2 september 2022          
za 3 september 2022 START COMPETITIE START COMPETITIE START COMPETITIE START COMPETITIE START COMPETITIE
zo 4 september 2022